Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DBE25PA191
DBE25PA191
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DBE25PA191 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DBE25PA191
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4762 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DBE25PA191 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4762 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 20-28 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie Original D Packaging Bulk
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 2
Aantal posities 25 montage Type Panel Mount
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Cable Side (4-40) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A