Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DBM13X3PJK87
DBM13X3PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DBM13X3PJK87 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DBM13X3PJK87
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2655 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DBM13X3PJK87 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2655 pcs Data papier Combo D CatalogDBM13X3PJK87
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 Shell Material, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Serie Combo D®, D*M Packaging Bulk
Andere namen IDBM13X3PJK87 Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 13 (10 + 3 Coax)
montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken Grounding Indents, Shielded
gedetailleerde beschrijving 13 (10 + 3 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Huidige score 5A, 7.5A