Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DBMM25PCA101
DBMM25PCA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DBMM25PCA101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DBMM25PCA101
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2592 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DBMM25PCA101 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2592 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
Serie 24308-Style, D*MM Packaging Bulk
Andere namen IDBMM25PCA101 Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 25
montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A