Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DCM37SNMB77
DCM37SNMB77
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DCM37SNMB77 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DCM37SNMB77
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 199 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DCM37SNMB77 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 199 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 20-28 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) Shell Material, Finish Brass, Gold Plated
Serie D*M Packaging Bulk
Andere namen IDCM37SNMB77 Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 37
montage Type Panel Mount Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 7.5A