Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DCMC21HA4PJ
DCMC21HA4PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DCMC21HA4PJ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DCMC21HA4PJ
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DCMC21HA4PJ Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5567 pcs Data papier Combo D CatalogDCMC21HA4PJ Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Serie Combo D®, D*M Packaging Bulk
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 2
Aantal posities 21 (17 + 4 Power) montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Board Side (4-40) Kenmerken Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
gedetailleerde beschrijving 21 (17 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A, 40A