Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DCME-37S-E
DCME-37S-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DCME-37S-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DCME-37S-E
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1818 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DCME-37S-E Fabrikant Cannon
hoeveelheid beschikbaar 1818 pcs Data papier DCME37SE
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie D*M Packaging Bulk
Andere namen 053514-1696
DCME37SE
IDCME37SE
IDCME37SE-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 37
montage Type Panel Mount, Through Hole Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Board Side (4-40) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 7.5A