Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DCME25W3P
DCME25W3P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DCME25W3P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DCME25W3P
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9081 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DCME25W3P Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9081 pcs Data papier Combo D CatalogDCME25W3P
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 8-26 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Serie Combo D®, D*M Packaging Bulk
Andere namen IDCME25W3P Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 25 (22 + 3 Coax or Power)
montage Type Panel Mount Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Cable Side (4-40) Kenmerken Shielded
gedetailleerde beschrijving 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A