Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DCMM-37S-R
DCMM-37S-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DCMM-37S-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DCMM-37S-R
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1667 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DCMM-37S-R Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1667 pcs Data papier DCMM37SR
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 24308-Style, D*MM Packaging Bulk
Andere namen 051525-0130
DCMM37SR
IDCMM37SR
IDCMM37SR-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 37
montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 7.5A