Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DCMM21WA4SJ
DCMM21WA4SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DCMM21WA4SJ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DCMM21WA4SJ
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2953 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DCMM21WA4SJ Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2953 pcs Data papier DCMM21WA4SJ
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM Packaging Bulk
Andere namen IDCMM21WA4SJ Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 21 (17 + 4 Coax or Power)
montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken Shielded
gedetailleerde beschrijving 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 7.5A