Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DD50S-C37
DD50S-C37
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DD50S-C37 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DD50S-C37
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4152 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DD50S-C37 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4152 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 20-28 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie Original D Packaging Bulk
Andere namen DD50SC37
IDD50S-C37
Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 3 Aantal posities 50
montage Type Panel Mount Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Diallyl Phthalate (DAP) flens Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 5A contact type Signal