Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > KJA0T25F24SN
KJA0T25F24SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KJA0T25F24SN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer KJA0T25F24SN
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4681 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer KJA0T25F24SN Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4681 pcs Data papier 38999 Style Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Electroless Nickel
Serie KJA Packaging Bulk
Andere namen IKJA0T25F24SN oriëntering N (Normal)
Temperatuur -65°C ~ 200°C Aantal posities 24
montage Type Panel Mount montage Feature Flange
Kenmerken - bevestegingswijze Threaded
gedetailleerde beschrijving 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Huidige score -