Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren - behuizingen > KJB0T23F21SDL
KJB0T23F21SDL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KJB0T23F21SDL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer KJB0T23F21SDL
Fabrikant ITT Cannon, LLC
Beschrijving CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer KJB0T23F21SDL Fabrikant ITT Cannon, LLC
Beschrijving CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2626 pcs Data papier KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge of Range - AWG 16
Gebruik Unshielded Type Attributen Environment Resistant
Type For Female Sockets stapelen Direction Crimp
Schild Beëindiging Circular Shell Material, Finish -
Shell Afwerking Aluminum Alloy Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Silver
Temperatuur -65°C ~ 200°C Aantal posities 21
Notitie Contacts Not Included montage Type Panel Mount
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer KJB0T23F21SDL Grote Diameter Geleverd 23-21
Plaats het materiaal in - inclusief -
Kenmerken - Uitgebreide beschrijving 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Beschrijving CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT Current - Max / Contact Threaded