KPTC7A14-19P-R-EW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KPTC7A14-19P-R-EW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer KPTC7A14-19P-R-EW
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer KPTC7A14-19P-R-EW Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2413 pcs Data papier KPT,KPSE,KPTC Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Male Pins
afscherming Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 14-19 Shell Materiaal Aluminum Alloy
Shell Afwerking Zinc Cobalt Serie KPTC
Packaging Bulk Andere namen 121659-5589
oriëntering N (Normal) Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal posities 19 Notitie Contacts Not Included
montage Type Panel Mount montage Feature Bulkhead - Front Side Nut
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Plaats het materiaal in Polychloroprene
Ingress Protection - inclusief -
behuizing Kleur Black Kenmerken -
bevestegingswijze Bayonet Lock gedetailleerde beschrijving 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount