Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > MDM-25PSB
MDM-25PSB
MDM-25PSB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MDM-25PSB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MDM-25PSB
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Niet van toepassing / RoHS niet conform
In Stock 1013 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MDM-25PSB Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Niet van toepassing / RoHS niet conform
hoeveelheid beschikbaar 1013 pcs Data papier Microminiature CatalogMDM-25PSB Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Serie 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Packaging Bulk
Andere namen 096516-0032
IMDM-25PSB
IMDM-25PSB-ND
MDM-25PSB-ND
MDM25PSB-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 25
montage Type Panel Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Not applicable / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Liquid Crystal Polymer (LCP) flens Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Kenmerken Shielded gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Huidige score 3A contact type Signal
Contact Material Copper Alloy Contactformulier -
Contact Finish Dikte - Contact Finish Gold
connector Type Plug, Male Pins connector Style D-Type, Micro-D
Kleur - Backset Spacing -
Gerelateerde producten
  • Deel#:MDM-25PL57M5
  • fabrikanten:Cannon
  • Op voorraad:720
  • Deel#:MDM-25PSB-A174
  • fabrikanten:Cannon
  • Op voorraad:2084
  • Deel#:MDM-25PSB-A30
  • Op voorraad:480
  • Deel#:MDM-25PSB-A172