Huis > producten > Kabelmontages > D-Sub kabels > MDM-25SH013P
MDM-25SH013P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MDM-25SH013P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MDM-25SH013P
Fabrikant Cannon
Beschrijving CANMDM-25SH013P
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1300 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MDM-25SH013P Fabrikant Cannon
Beschrijving CANMDM-25SH013P Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1300 pcs Data papier
Categorie Kabelmontages Serie *
gedetailleerde beschrijving D-Sub Cable Assembly to
Gerelateerde producten
  • Deel#:MDM-25SH014B
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:MICRO 25C SKT 60" YEL
  • Op voorraad:1449
  • Deel#:MDM-25SH011P
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:MICRO 25 F 36" YEL JACKP
  • Op voorraad:1399
  • Deel#:MDM-25SH016F
  • Beschrijving:MICRO 25C S 6" RBW FLOAT