Huis > producten > Kabelmontages > D-Sub kabels > MDM-25SH029P
MDM-25SH029P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MDM-25SH029P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MDM-25SH029P
Fabrikant Cannon
Beschrijving MICRO 25POS SKT 10" YEL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1454 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MDM-25SH029P Fabrikant Cannon
Beschrijving MICRO 25POS SKT 10" YEL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1454 pcs Data papier Microminiature CatalogMDM-25SH029P
Categorie Kabelmontages Gebruik -
Type D-Type, Micro-D afscherming -
Serie MDM Andere namen IMDM-25SH029P
MDM25SH029P
Aantal posities 25 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Lengte 0.833' (254.00mm, 10.00") Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contact Finish Dikte -