Huis > producten > Kabelmontages > D-Sub kabels > MDM-31SH005K
MDM-31SH005K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MDM-31SH005K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MDM-31SH005K
Fabrikant Cannon
Beschrijving MICRO 31POS SKT 30"
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1147 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MDM-31SH005K Fabrikant Cannon
Beschrijving MICRO 31POS SKT 30" Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1147 pcs Data papier Microminiature CatalogMDM-31SH005K
Categorie Kabelmontages Gebruik -
Type D-Type, Micro-D afscherming -
Serie MDM Andere namen IMDM-31SH005K
MDM31SH005K
Aantal posities 31 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Lengte 2.50' (762.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contact Finish Dikte -