Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > MDM-51PBSP-7
MDM-51PBSP-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MDM-51PBSP-7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MDM-51PBSP-7
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Verkoper onbepaald / Verkoper onbepaald
In Stock 299 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MDM-51PBSP-7 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Verkoper onbepaald / Verkoper onbepaald
hoeveelheid beschikbaar 299 pcs Data papier Microminiature Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Serie 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Packaging Bulk
Andere namen 096522-0838 Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 3 Aantal posities 51
montage Type Panel Mount, Through Hole Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Ingress Protection - Materiaal behuizing Liquid Crystal Polymer (LCP)
flens Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Kenmerken Shielded
gedetailleerde beschrijving 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Huidige score 3A