Huis > producten > Kabelmontages > D-Sub kabels > MDM-51SH034P
MDM-51SH034P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MDM-51SH034P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MDM-51SH034P
Fabrikant Cannon
Beschrijving MICRO 51POS SKT 8"
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1016 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MDM-51SH034P Fabrikant Cannon
Beschrijving MICRO 51POS SKT 8" Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1016 pcs Data papier Microminiature CatalogMDM-51SH034P
Categorie Kabelmontages Gebruik -
Type D-Type, Micro-D afscherming -
Serie MDM Andere namen IMDM-51SH034P
MDM51SH034P
Aantal posities 51 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Lengte 0.667' (203.20mm, 8.00") Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contact Finish Dikte -
Contact Finish Gold Kleur Multiple
2 Connector Individual Wire Leads 1 Connector Receptacle, Female Sockets
Gerelateerde producten
  • Deel#:MDM-51SH038P
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:MICRO 51C S 20" YEL JACKP
  • Op voorraad:1142
  • Deel#:MDM-51SH038F
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:MICRO 51C S 20" YEL FLOAT
  • Op voorraad:971
  • Deel#:MDM-51SH038L
  • Beschrijving:MICRO 51C S 20" YEL JACKS
  • Op voorraad:1015
  • Deel#:MDM-51SH038K