Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS3100F22-27P
MS3100F22-27P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS3100F22-27P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS3100F22-27P
Fabrikant ITT Cannon, LLC
Beschrijving CONN RCPT 9 POS WALL MNT W/PINS
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3385 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS3100F22-27P Fabrikant ITT Cannon, LLC
Beschrijving CONN RCPT 9 POS WALL MNT W/PINS Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3385 pcs Data papier MS3100F22-27P Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Spanning - Nominale 500VAC, 700VDC
Type Attributen Environment Resistant Beëindiging Solder Cup
Serie Military, MIL-DTL-5015, MS RoHS Status Bulk
Andere namen IMS3100F22-27P
MS3100F2227P
Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal posities 9 montage Type Panel Mount, Flange
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer MS3100F22-27P
Grote Diameter Geleverd 22-27 Kenmerken Strain Relief
Uitgebreide beschrijving 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Beschrijving CONN RCPT 9 POS WALL MNT W/PINS
Huidige score 22A, 74A Current - Max / Contact Threaded