Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS3100F22-5S
MS3100F22-5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS3100F22-5S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS3100F22-5S
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2678 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS3100F22-5S Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2678 pcs Data papier MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 900VAC, 1250VDC
Beëindiging Solder Cup afscherming -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-5
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Drab Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-5015, MS Packaging Bulk
Andere namen IMS3100F22-5S
MS3100F225S
oriëntering N (Normal)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal posities 6
montage Type Panel Mount montage Feature Flange
Ingress Protection Environment Resistant Kenmerken Cable Clamp
bevestegingswijze Threaded gedetailleerde beschrijving 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Huidige score 22A, 41A Contact Voltooi Dikte - Paring -