Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS3101F22-14PW
MS3101F22-14PW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS3101F22-14PW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS3101F22-14PW
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5490 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MS3101F22-14PW Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5490 pcs Data papier MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC, 700VDC
Beëindiging Solder Cup afscherming -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-14
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Drab Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-5015, MS Packaging Bulk
Andere namen IMS3101F22-14PW
MS3101F2214PW
oriëntering W
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal posities 19
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Kenmerken Cable Clamp bevestegingswijze Threaded
gedetailleerde beschrijving 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Huidige score 22A
Contact Voltooi Dikte - Paring - Contact Afronden - Paring Silver
connector Type Receptacle, Male Pins Kleur Olive Drab
Gerelateerde producten
  • Deel#:MS3101F22-14S
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • Op voorraad:2262
  • Deel#:MS3101F22-19P
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
  • Op voorraad:5357
  • Deel#:MS3101F22-14P
  • Deel#:MS3101F22-11S
  • Beschrijving:CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP