Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS3106F22-18SW
MS3106F22-18SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS3106F22-18SW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS3106F22-18SW
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1989 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS3106F22-18SW Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1989 pcs Data papier MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC, 700VDC
Beëindiging Solder Cup afscherming -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-18
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Drab Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-5015, MS Packaging Bulk
Andere namen IMS3106F22-18SW
MS3106F2218SW
oriëntering W
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal posities 8
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Ingress Protection Environment Resistant Kenmerken Cable Clamp, Coupling Nut
bevestegingswijze Threaded gedetailleerde beschrijving 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Huidige score 22A Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Silver connector Type Plug, Female Sockets
Kleur Olive Drab
Gerelateerde producten
  • Deel#:MS3106F22-19P
  • fabrikanten:Cannon
  • Beschrijving:CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
  • Op voorraad:5177
  • Deel#:MS3106F22-18S
  • fabrikanten:Cannon
  • Op voorraad:1684
  • Deel#:MS3106F22-19PW