Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS3106F22-19SW
MS3106F22-19SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS3106F22-19SW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS3106F22-19SW
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1769 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS3106F22-19SW Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1769 pcs Data papier MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC, 700VDC
Beëindiging Solder Cup afscherming -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-19
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Drab Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-5015, MS Packaging Bulk
Andere namen IMS3106F22-19SW
MS3106F2219SW
oriëntering W
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal posities 14
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Ingress Protection Environment Resistant Kenmerken Cable Clamp, Coupling Nut
bevestegingswijze Threaded gedetailleerde beschrijving 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Huidige score 22A Contact Voltooi Dikte - Paring -