Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > TD1C37HP
TD1C37HP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TD1C37HP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TD1C37HP
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Verkoper onbepaald / Verkoper onbepaald
In Stock 70 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TD1C37HP Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Verkoper onbepaald / Verkoper onbepaald
hoeveelheid beschikbaar 70 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning 200V Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) Shell Material, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Serie 24308-Style, TD1 Packaging -
Temperatuur - Aantal rijen 2
Aantal posities 37 montage Type Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Ingress Protection - Materiaal behuizing -
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken Filter, Shielded
gedetailleerde beschrijving 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A