CPPLT4-HT56T
CPPLT4-HT56T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPPLT4-HT56T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CPPLT4-HT56T
Fabrikant Cardinal Components
Beschrijving OSC PROG TTL 5V 100PPM EN/DS TH
Product parameter
Onderdeel nummer CPPLT4-HT56T Fabrikant Cardinal Components
Beschrijving OSC PROG TTL 5V 100PPM EN/DS TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50990 pcs Data papier CPPL Series
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 5V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serie FIPO™ CPPL
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Tube Verpakking / doos 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
uitgang TTL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Through Hole Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte 0.220" (5.60mm) Functie Enable/Disable
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±100ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) TTL 1MHz ~ 133MHz Programmable Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Current - Supply (Max) 45mA
Base Resonator Crystal Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 133MHz