CPPLT4-LT56P
CPPLT4-LT56P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPPLT4-LT56P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CPPLT4-LT56P
Fabrikant Cardinal Components
Beschrijving OSC PROG TTL 3.3V 100PPM STBY TH
Product parameter
Onderdeel nummer CPPLT4-LT56P Fabrikant Cardinal Components
Beschrijving OSC PROG TTL 3.3V 100PPM STBY TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50935 pcs Data papier CPPL Series
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serie FIPO™ CPPL
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Tube Verpakking / doos 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
uitgang TTL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Through Hole Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte 0.220" (5.60mm) Functie Standby
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±100ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) TTL 1MHz ~ 100MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Current - Supply (Max) 25mA
Current - Supply (Disable) (Max) 50µA Base Resonator Crystal
Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 100MHz