Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > CPPV7-A7BP-159.375
CPPV7-A7BP-159.375
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPPV7-A7BP-159.375 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CPPV7-A7BP-159.375
Fabrikant Cardinal Components
Beschrijving OSC XO 159.375MHZ LVDS SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CPPV7-A7BP-159.375 Fabrikant Cardinal Components
Beschrijving OSC XO 159.375MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5571 pcs Data papier CPPV7 Series
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie CPPV7 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVDS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm)
Functie Enable/Disable frequentie Stabiliteit ±50ppm
Frequentie 159.375MHz gedetailleerde beschrijving 159.375MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 50mA Current - Supply (Disable) (Max) -