Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > 5KP190A-G
5KP190A-G
5KP190A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5KP190A-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 5KP190A-G
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 190V 307.8V R-6
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 5KP190A-G Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 190V 307.8V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 75308 pcs Data papier 5KP-G Series
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 190V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 307.8V Spanning - Onderbreking (Min) 211V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket R-6 Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos R6, Axial
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.24A