Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > 5KP24CA-G
5KP24CA-G
5KP24CA-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5KP24CA-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 5KP24CA-G
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 24V 38.9V R-6
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 5KP24CA-G Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 24V 38.9V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 85900 pcs Data papier 5KP-G Series
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 38.9V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket R-6
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos R6, Axial Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 128.53A Capacitieve @ Frequentie -