Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > A5KP6.5A-G
A5KP6.5A-G
A5KP6.5A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop A5KP6.5A-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer A5KP6.5A-G
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 6.5V 11.2V R-6
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer A5KP6.5A-G Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 6.5V 11.2V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65110 pcs Data papier A5KP-G Series
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 6.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 11.2V Spanning - Onderbreking (Min) 7.22V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket R-6 Serie Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos R6, Axial
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 446.43A