ATV15C160JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATV15C160JB-HF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ATV15C160JB-HF |
|---|---|
| Fabrikant | Comchip Technology |
| Beschrijving | TVS DIODE 16V 26V DO214AB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | ATV15C160JB-HF | Fabrikant | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 16V 26V DO214AB | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 179946 pcs | Data papier | ATV15C5V0-HF thru 441-HF |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 16V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 26V | Spanning - Onderbreking (Min) | 17.8V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | DO-214AB (SMC) |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-214AB, SMC | Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 57.69A | Capacitieve @ Frequentie | - |