Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > ATV30C300JB-HF
ATV30C300JB-HF
ATV30C300JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATV30C300JB-HF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ATV30C300JB-HF
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ATV30C300JB-HF Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 117309 pcs Data papier ATV30C5V0J(B)-HF thru 441J(B)-HF
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 33.3V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 30V
Voltage - Breakdown SMC (DO-214AB) Type Zener
Serie Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - lage frequentie Automotive Power Line Protection 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 61.98A Polarisatie DO-214AB, SMC
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer ATV30C300JB-HF
Beschrijving TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V