Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > CPDH3V3UP-HF
CPDH3V3UP-HF
CPDH3V3UP-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPDH3V3UP-HF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CPDH3V3UP-HF
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs65535 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CPDH3V3UP-HF Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 965782 pcs Data papier CPDH3V3UP-HF
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp - Spanning - Onderbreking (Min) 3.3V
Voltage - Breakdown SOD-523 Type Zener
Serie - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 40W
Power - Peak Pulse 5A (8/20µs) Polarisatie SC-79, SOD-523
Andere namen 641-1486-2
CPDH3V3UP-HF-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer CPDH3V3UP-HF
Beschrijving TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523 Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8V
Capacitieve @ Frequentie 12pF @ 1MHz Bidirectionele kanalen No