Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > CZRF52C22-HF
CZRF52C22-HF
CZRF52C22-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CZRF52C22-HF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CZRF52C22-HF
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving DIODE ZENER 22V 200MW 1005
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CZRF52C22-HF Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving DIODE ZENER 22V 200MW 1005 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 880510 pcs Data papier CZRF52C2~39-HF
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 900mV @ 10mA Tolerantie ±5%