CZRNC55C22-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CZRNC55C22-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | CZRNC55C22-G |
|---|---|
| Fabrikant | Comchip Technology |
| Beschrijving | DIODE ZENER 22V 500MW 1206 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | CZRNC55C22-G | Fabrikant | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ZENER 22V 500MW 1206 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5760 pcs | Data papier | CZRNC55C2V0~75-G Series |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 22V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.5V @ 200mA | Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | 1206 | Serie | - |
| Vermogen - Max | 500mW | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 2-SMD, No Lead | Temperatuur | -55°C ~ 150°C |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Impedantie (Max) (ZZT) | 55 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 22V 500mW ±5% Surface Mount 1206 | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 100nA @ 16V |