Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Bridge rectifiers > DF15005ST-G
DF15005ST-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DF15005ST-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DF15005ST-G
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DFS
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DF15005ST-G Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DFS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 234555 pcs Data papier DF15005S~1510S-G
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) 50V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.1V @ 1.5A Technologie Standard
Leverancier Device Pakket DFS Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, Gull Wing
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Single Phase
gedetailleerde beschrijving Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Surface Mount DFS Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 50V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1.5A Base Part Number DF15005