TV02W600B-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TV02W600B-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | TV02W600B-G |
|---|---|
| Fabrikant | Comchip Technology |
| Beschrijving | TVS DIODE 60V 96.8V SOD123 |
Product parameter
| Onderdeel nummer | TV02W600B-G | Fabrikant | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 60V 96.8V SOD123 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 462558 pcs | Data papier | TV02W5V0~191-G |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 60V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 96.8V | Spanning - Onderbreking (Min) | 66.7V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | SOD-123 |
| Serie | - | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 200W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | SOD-123 | Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 2.07A | Capacitieve @ Frequentie | - |