Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 6STF15PAM04B20X
6STF15PAM04B20X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6STF15PAM04B20X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6STF15PAM04B20X
Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Product parameter
Onderdeel nummer 6STF15PAM04B20X Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2442 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 26 AWG
Nominale spanning 100V Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Brass, Tin Plated
Serie - Packaging -
Temperatuur -25°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Materiaal behuizing Thermoplastic
flens Feature Housing/Shell (M3) Kenmerken Filter, Grounding Indents
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A