Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 6STF25PAM04B30X
6STF25PAM04B30X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6STF25PAM04B30X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6STF25PAM04B30X
Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Product parameter
Onderdeel nummer 6STF25PAM04B30X Fabrikant Conec
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2587 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 26 AWG
Nominale spanning 100V Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish Brass, Tin Plated
Serie - Packaging -
Temperatuur -25°C ~ 105°C Aantal rijen 2
flens Feature Housing/Shell (4-40) Kenmerken Filter, Grounding Indents
gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A