Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > P223-156.25M
P223-156.25M
P223-156.25M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P223-156.25M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P223-156.25M
Fabrikant Connor-Winfield
Beschrijving OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P223-156.25M Fabrikant Connor-Winfield
Beschrijving OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5396 pcs Data papier LVPECL Clock Oscillator
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie P ratings -
Packaging Strip Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Andere namen CW609
P223 156.25M
P223156.25M
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±50ppm Frequentie 156.25MHz
gedetailleerde beschrijving 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 90mA