Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > 1309P100
1309P100
1309P100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1309P100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1309P100
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 1309P100 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3962 pcs Data papier 1309 Series Wirewound Trimmers k-9
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.374" x 0.374" Face x 0.197" H (9.50mm x 9.50mm x 5.00mm) Serie 1309
resistive Materiaal Wirewound panel Mode 10 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Tube
Aantal beurten 19 montage Type Through Hole
gedetailleerde beschrijving 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 19 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment