Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT20EPB503
CT20EPB503
CT20EPB503
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT20EPB503 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT20EPB503
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT20EPB503 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 35937 pcs Data papier CT-20 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.350" x 0.276" Face x 0.906" L (8.90mm x 7.00mm x 23.00mm) Serie CT20
resistive Materiaal Cermet panel Mode 50 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-20EPB 50K OHM (503)
CT-20EPB503
Aantal beurten 15
montage Type Panel Mount, Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment