Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63EH201
FT63EH201
FT63EH201
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63EH201 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63EH201
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FT63EH201 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 174942 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 200 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63EH 200 OHM (201)
FT-63EH201
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment