Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63EV501
FT63EV501
FT63EV501
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63EV501 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63EV501
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Product parameter
Onderdeel nummer FT63EV501 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 216030 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 500 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63EV 500 OHM (501)
FT-63EV501
gedetailleerde beschrijving 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment