Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > SM-42B203
SM-42B203
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM-42B203 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM-42B203
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 69154 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM-42B203 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 69154 pcs Data papier SM-42 & 43 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm) Serie SM4
resistive Materiaal Cermet panel Mode 20 kOhms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Aantal beurten 11 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment