Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > SM-43X102
SM-43X102
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM-43X102 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM-43X102
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 85771 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM-43X102 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 85771 pcs Data papier SM-42 & 43 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Serie SM4
resistive Materiaal Cermet panel Mode 1 kOhms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Aantal beurten 5 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment