Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > SM31TA503
SM31TA503
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM31TA503 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM31TA503
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50K OHM 0.125W J LEAD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM31TA503 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50K OHM 0.125W J LEAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60661 pcs Data papier SM-3 & 31 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype J Lead temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm) Serie SM31
resistive Materiaal Cermet panel Mode 50 kOhms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen SM-31TA 50K OHM (503)
SM-31TA503
Aantal beurten 5
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 50 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment