Huis > producten > schakelaars > DIP-schakelaars > SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SS-10-15SP-LE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SS-10-15SP-LE
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving SWITCH ROTARY DIP SP5T 100MA 5V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SS-10-15SP-LE Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving SWITCH ROTARY DIP SP5T 100MA 5V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50513 pcs Data papier SS-10, S-2050 Series
Categorie schakelaars wasbaar Yes
Nominale spanning 5VDC Klemtype PC Pin
Serie SS-10 toonhoogte 0.100" (2.54mm), Full
Packaging Bulk Andere namen 563-1078
SS1015SPLE
Temperatuur -25°C ~ 70°C Aantal posities 5
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
mechanische Life - Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Lengte 0.393" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte boven Board 0.535" (13.59mm) Kenmerken -
elektrische Life 500 Cycles gedetailleerde beschrijving Dip Switch SP5T 5 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Huidige score 100mA Contact Material Copper Alloy
Contact Finish Gold Circuit SP5T
Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT) actuator Type Rotary with Shaft
actuator Level Raised
Gerelateerde producten
SS-10-23NPE Image
  • Deel#:SS-1-F-4
  • fabrikanten:Omron
  • Beschrijving:SWITCH SNAP ACTION PIN PLUNGER
  • Op voorraad:34624
SS-10-2D Image
  • Deel#:SS-10-2D
  • fabrikanten:Omron
  • Beschrijving:SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V
  • Op voorraad:75546
SS-10-2 Image
  • Deel#:SS-10-2