Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST32EB102
ST32EB102
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST32EB102 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST32EB102
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1K OHM 0.125W GW TOP ADJ
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 100861 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST32EB102 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1K OHM 0.125W GW TOP ADJ Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 100861 pcs Data papier ST-32 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm) Serie ST-32
resistive Materiaal Cermet panel Mode 1 kOhms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
gedetailleerde beschrijving 1 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment